سورس اندروید چیست؟

اگر جزء تعداد کسانی هستید که تصمیم به برنامه نویسی اندروید گرفته اید و قصد این را دارید که وارد کسب و کار در این زمینه شوید بار ها با عبارت پروژه های اندروید و سورس کد های اندروید مواجه می شوید .

اما سورس کد اندروید چیه؟!

سورس کد یا پروژه های آماده ی اندرویدی محصولاتی هستند که برنامه نویسان  در اختیار دیگر کاربران قرار داده و آنها میتواند بازی یا برنامه ای در قالب سیستم عامل اندرویدی و تحت محیط های برنامه نویسی اندروید استودیو و یونیتی تولید کنند.

پروژه اندرویدی شامل کد های برنامه نویسی , محیط گرافیکی طراحی شده و تمامی فایل هایی می باشد که توسط برنامه نویس محصول  نوشته شده است.

اما هدف ؟

  •  یادگیری

سورس کد های آماده اندرویدی میتواند به کسانی که حتی هیچ آشنایی با زبان برنامه نویسی ندارند کمک بسیاری بکند و به روند یادگیری آنها سرعت ببخشد.

  • ایده پردازی

سالهاست قصد ارائه بازی و یا برنامه ای در زمینه های مختلف را دارید اما همیشه به بن بست میخورید! پروژه های اندرویدی میتواند درهای زیادی از ایده های جدید را به روی شما باز کند.

  • کسب درآمد

 پروژه را جهت کارایی بهتر ارتقا بدید. محصولی ایجاد کنید که از نظر کیفیت تفاوت فراوانی با پروژه اولیه دارد بدون شک میتوان گفت به همراه کیفیت در بحث بازار اندرویدی کسب درآمد هم به دنبال آن می آید و مارکت اندروید همیشه مشتریان خاص خود را دارا می باشد.

در آخر میتوان گفت یک تعامل برد برد !  بدون هیج خط و مرزی وارد دنیای رو به رشد اندروید شوید  و تاثیر سورس کد های آماده اندروید را در ارائه محصولات جدید خود بیابید!

#خرید پروژه اندروید#پروژه یونیتی#پروژه اندروید استودیو#کد اندروید#پروژه اندروید#سورس کد بازی اندروید#سورس کد برنامه اندروید#اندروید#فروشگاه

#یونیتی#اندرویداستودیو#سی شارپ #فروشگاه سورس اندروید#سورس کد اندروید

source android#android#unity source code#

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0