چگونگی درآمدزایی در اندروید

سال های زیادی نمی گذرد از تولد سیستم عامل جدید و پر طرفداری که متولد شده  پایه ایی قوی یعنی مادر خود جاوا  بود. اندروید در گذر زمان توانست علاقه کاربران زیادی را به خود جلب کند.

تا به امروز بیش از ۲ میلیارد کاربر !

در میان این کاربران برنامه نویسانی بودند که فرصت را مناسب عرضه بدون درنگ محصولات خود در دنیای بزرگ مارکت اندروید دانستند.

در کشورمان ایران با توجه به عدم دسترسی به گوگل پلی به نظر می رسید ورود به این دنیای عظیم کاری غیر ممکن است تا اینکه تعدادی از برنامه نویسان کشورمان قصد راه اندازی مارکت های اندرویدی داخلی را کردند.

با این حال توسعه دهندگان داخلی امید خود را به دست آورده و فعالیت خودرا در زمینه بازی و برنامه اندروید گسترش دادند.

چگونگی کسب درآمد؟

محصولات برنامه نویس در فضای مارکت اندروید می تواند غیر رایگان با قرار دادن مبلغی جهت دانلود یا قرار دادن پرداخت درون برنامه ای در محصول باشد.

پرداخت درون برنامه ای به چه معناست؟

مارکت اندرویدی که در آن فعالیت می کنید کد هایی را جهت پرداخت درون برنامه برای شما قرار داده است و  با فرض اینکه بازی اندرویدی در قالب تیر اندازی طراحی کرده اید میتوانید اسلحه هایی با امکانات بیشتر را غیر رایگان قرار داده و این در حالی است که خود بازی رایگان دانلود می شود. در پایان به عبارتی دیگر میتوانید ارائه خدمتی بیشتر یا بهتر در محصول خود را غیر رایگان قرار داده و توجه کاربران را به  محصول ارائه شده جلب کنید.

 

اگر مطلب را می پسندید لطفا آنرا به اشتراک بگذارید.

دیدگاهی بنویسید

0